На дитячому Гран-прі в Іспанії блискуче виступили Матвій Полуляхов та Валерія Гетьманцева. У латиноамериканській програмі серед ювеналів український дует не залишив шансів суперникам і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу. У стандартній програмі пара зупинилася за крок від фінальної трійки, посівши четверте місце.
Яскраві результати українки показали й у Чехії на турнірі серії Open у сольних виступах.
Ніка Хрипкова здобула срібну нагороду у стандартній програмі серед молоді.
У категорії «Ювенали II» одразу дві представниці України піднялися на п’єдестал. Вєроніка Коцюбієвська стала срібною призеркою, а Вероніка Гірченко виборола бронзу у стандарті.
Не менш напруженою була боротьба і в латиноамериканській програмі: Вероніка Гірченко фінішувала четвертою у фіналі, а Вєроніка Коцюбієвська — п’ятою.
Щирі вітання нашим чемпіонам і призерам!
