Новописьменний став срібним призером чемпіонату Європи

У польському в місті Скерневіце завершився чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу.

Анатолій Новописьменний з Полтави у ваговій категорії до 105 кг в запеклій боротьбі поступився першою сходинкою п‘єдесталу шведському суперникові. 350 кг Анатолій зафіксував у присіданні, а спроба побиття світового рекорду — 360,5 кг була на жаль невдалою, але це мала золота нагорода у цій вправі. Жим закінчив також з золотою медаллю — 215 кг. А у тязі спортсмен підкорив 340 кг, зібравши у сумі триборства — 905 кг, і лише 2,5 кг відділили його від титулу чемпіона Європи.

Киянин Вовк Дмитро виборов третє місце у категорії понад 120 кг з сумою триборства 930 кг. У присіданні він підкорив 340 кг, а в жимі, зафіксувавши 250 кг, піднявся на найвищу сходинку п‘єдесталу у цій вправі. У тязі в активі атлета 340 кг.

Друзяка Вікторія стала шостою у категорії до 52 кг з сумою триборства 387,5 кг. Але киянка виборола малу бронзу у присіданні — 150 кг та встановила у цій вправі рекорд України, а також у сумі триборства.

У ваговій категорії до 63 кг Жуковська Наталія з Чернівців завершила змагання на 5 позиції з результатом 445 кг та бронзовою нагородою у тязі, а також встановила нові рекорди серед ветеранів першої вікової групи: у становій тязі світовий рекорд, що тепер дорівнює 205 кг та у сумі триборства рекорд Європи.

Серед юніорок у вагової категорії до 47 кг бронзовою призеркою чемпіонату Європи стала Череменко Наталія з Попасної з результатом 324 кг. Спортсменка у присіданні завоювала малу срібну нагороду зафіксувавши 110 кг, а в жимі встановила новий світовий рекорд серед жінок — 99 кг!

Іськів Дарія зі Львова посіла 6 місце серед юніорок у категорії до 69 кг та зафіксувала 465 кг у сумі триборства, оновивши рекорди України серед жінок в усіх трьох вправах та відповідно у сумі: присідання 167,5 кг, жим 107,5, тяга 190 кг.

Мельничук Тарас з Коломиї посів четверте місце серед юніорів вагової категорії до 120 кг. Результат спортсмена 827,5 кг у сумі триборства та золота нагорода у жимі лежачи — 217,5 кг.