Олександр Бондарев фінішував 8-м на 1-му етапі FIA Karting Academy Trophy

У німецькому Вакерсдорфі 18-20 червня відбувся 1-й етап FIA Karting Academy Trophy. Концепція цих перегонів полягає в тому, що між собою змагаються молоді таланти віком від 12 до 14 років з усього світу, щоб найкращі мали можливість бути поміченими. Однакові для всіх машини Exprit/Vortex з гумою MG дозволили 48 учасникам з 48 країн з усіх п’яти континентів змагатися на рівних.

Україну представляв 12-річний Олександр Бондарев. Кваліфікацію він проїхав 11-м у своїй групі і 22-м серед усіх учасників. У 1-му Хіті він також фінішував 11-м, допустивши декілька помилок, а у 2-му Хіті потрапив у зіткнення і вибув з боротьби. Після другого дня перегонів здавалось, що Олександру вже не вдасться показати пристойний результат, під питанням було навіть потрапляння до Фіналу.
Але все змінилось наступного дня. Спочатку він чудово провів останній Хіт, фінішувавши 5-м після старту з 12 позиції. Що дало йому стартову 25-ту позицію у фіналі. А далі — фінальна гонка, яку Олександр провів на одному диханні, обійшовши 17 суперників і фінішувавши 8-м, показавши при цьому найкращий час кола серед усіх учасників.
Такий результат дозволяє українському пілоту продовжити боротьбу за перемогу у Чемпіонаті, який загалом складається з 3-х етапів.

Наступні етапи відбудуться:
2 етап — Адрія, Італія , 12–15 серпня
3 етап — Крістіанштад, Швеція, 02–05 вересня