Олексій Бичков став переможцем премії Герої спортивного року

Видатний український пауерліфтер Олексій Бичков став переможцем щорічної всеукраїнської премії «Герої спортивного року — 2019» у номінації — «Разом з олімпійцями», за підсумками якої визначається найкращий спортсмен України серед не олімпійських видів спорту.

Крім Бичкова на перемогу в номінації «Разом з олімпійцями» претендували: чемпіон світу та володар Кубку світу з кібоксингу WAKO — Віталій Дубіна та чемпіонка світу з самбо — Анастасія Сапсай.

Церемонія, у якій було визначено найкращих спортсменів України 2019 року в 12 номінаціях, відбувалася у Київському національному театрі оперетти.

Всеукраїнська премія «Герої спортивного року», є однією з найголовніших спортивних подій року й традиційно присуджується найкращим спортсменам, тренерам та фахівцям спорту за вагомі досягнення, що прославляють нашу країну в світі.

Процедура відбору кандидатів і визначення переможців прозорою та демократичною та проходить в 3 етапи. Спочатку експерти НОК та громадськості проводять детальний аналіз виступів наших спортсменів на головних спортивних стартах року. Таким чином створюється розширений список претендентів у кожній номінації (6-8 осіб). Після цього протягом двох тижнів триває голосування спортивних журналістів нашої країни.

За підсумками голосування, у якому взяло участь 250 провідних спортивних журналістів з усіх регіонів, була визначена трійка претендентів, серед якої «академіки» вибрали переможців у кожній номінації.