Олімпійський рух впливає на всіх

Після оголошенням про перенесення Олімпійських ігор 2020 року виникли питання щодо його впливу на Всесвітні ігри 2021 року в Бірмінгемі, США. Всесвітні ігри 2021 року заплановано на 15-25 липня 2021 року в Бірмінгемі, штат Алабама, за участю 3600 спортсменів і більше 30 видів спорту. Міжнародна асоціація світових ігор (IWGA) пильно стежить за ситуацією.

«Ми розуміємо безпрецедентну глобальну проблему, яка чинить руйнівну дію на всі спортивні федерації та організації. Оскільки неолімпійські федерації та олімпійські федерації переживають важкий рік, і їх заходи повинні бути відкладені або скасовані, ми розуміємо і підтримуємо важке рішення МОК відкласти проведення Ігор вперше в своїй історії. Наслідки цього рішення будуть відчуватися у всьому спортивному світі, але ми повинні згуртуватися разом, щоб забезпечити вихід з цієї кризи», — говорить президент IWGA Хосе Перурена.

Генеральний директор IWGA Йоахім Госс продовжує: «Захист спортсменів і всіх учасників Всесвітніх ігор та Олімпійських ігор має першочергове значення, і тому ми будемо працювати з МОК для обговорення будь-яких можливих змін, які можуть знадобитися для глобального календаря. Ми також будемо тісно співпрацювати з нашими федераціями-членами, щоб гарантувати, що проблеми їх спортсменів вислуховуються і поважаються в цей непростий час».