Панкратіон: молодь починає

altУ Білій Церкві пройшов перший цього року всеукраїнський турнір з панкратіону: чемпіонат України серед молодших юнаків і дівчат (вікові категорії 10-11, 12-13 і 14-15).  Змагання відбувалися у розділах грапплінг ГІ (боротьба у кімоно), грапплінг НОУ-ГІ (боротьба без кімоно) та агон (повноконтактні поєдинки, де дозволені прийоми як ударної, так і борцівської техніки).
Найкраще проявили себе бійці команди Київської області, які виграли загальнокомандний залік. На другому місці фінішували вихованці Сумської школи панкратіону, на третьому – представники Чернівецької області.
Наступний великий захід Федерації панкратіону України – національний чемпіонат серед юнаків і дівчат 1993-94 і 1995-96 років народження, який пройде 15-17 березня у Сумах. Також цього року на наших юнаків і молодь чекає чемпіонат світу, проведення якого заплановано на 12-15 липня.
Відзначимо, що розвиток дитячо-юнацького спорту є одним з пріоритетів у роботі ФПУ. Панкратіон повернув собі популярність у світі, увійшов до родини ФІЛА (Міжнародної федерації асоційованих стилів боротьби), і наразі розглядається реальним кандидатом на включення до програми Олімпійських ігор. І саме ці діти, яких ми нині бачили у Білій Церкві, – говорять наші тренери, – відстоюватимуть честь українського прапора на майбутніх Олімпіадах. 
{social}
{iarelatednews articleid=»819,671″}