Панкратіон: збірна України друга на чемпіонаті Європи

pankration_italy_newsЗ 4 по 7 червня у м. Сассарі (Італія) відбувся чемпіонат Європи з панкратіону у дисципліні  грепплінг.

Збірна команда України у запеклій боротьбі завоювала друге командне місце  у обох розділах грепплінг ноу-гі та   грепплінг –гі.

У особистому заліку винагороди вибороли:

Грепплінг НОУ-ГІ:

Перше місце та золоті нагороди отримали до 53 кг Скрипник Світлана (м. Суми), до 62 кг Баранов Дмитро (м. Суми), до 71 кг Горобець Кирило (м. Суми).

Друге місце та срібні нагороди  отримали + 71 кг Сушко (м. Суми), до 92 кг Житков Едуард (м. Суми), до 100 кг  Гуменюк Олег (м.  Тернопіль).

Трете місце та бронзові нагороди отримали до 84 кг Назаренко Назар (м. Винниця),  до 77 кг Неткачов Дмитро (м. Суми), до 66 кг  Цюцюра Максим (м. Київ).

Грепплінг -ГІ:

Перше місце та золоті нагороди отримали до 53 кг Скрипник Світлана (м. Суми), до 62 кг Баранов Дмитро (м. Суми), до 71 кг Горобець Кирило (м. Суми). + 71 кг Сушко (м. Суми).

Друге місце та срібні нагороди  отримали),  до 77 кг Неткачов Дмитро (м. Суми), до 66 кг  Цюцюра Максим (м. Київ).

Трете місце та бронзові нагороди отримали до 84 кг Назаренко Назар (м. Винниця), до 92 кг Житков Едуард (м. Суми),  до 100 кг Гуменюк Олег (м.  Тернопіль).

Прес-служба ФПУ

{social}