Прес-конференція «Панкратіон – від давнього Олімпу до Олімпійських ігор сучасності»

altУ середу, 6-го липня, о 13:30 у приміщенні Всеукраїнського прес-центру (Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 8) відбудеться прес-конференція на тему «Панкратіон – від давнього Олімпу до Олімпійських ігор сучасності».
Прес-конференція проводиться з приводу визнання Міжнародною федерацією асоційованих видів боротьби FILA високих досягнень українського панкратіону. Українські борці вже утретє поспіль виявилися найкращими у світі. За визначні досягнення та особистий внесок у розвиток панкратіону Президента Федерації панкратіону України, народного депутата України Віктора Коржа нагороджено Золотою медаллю FILA. Це одна з найпрестижніших міжнародних відзнак – перша і поки єдина така нагорода в Україні.
У ході прес-конференції будуть озвучені перспективи входження панкратіону в родину олімпійських видів спорту та потенціалу українських спортсменів.
Запрошені:
Народний депутат України, Віце-президент НОК, Президент федерації панкратіону України Віктор Корж, Перший віце-президент федерації панкратіону України Олександр Мандрік, Президент спортивного комітету України Ілля Шевляк, президент асоціації спортивної боротьби Ельбрус Тедеєв, дворазова чемпіонка Європи з панкратіону Наталія Рогачко, світовий призер та дворазовий чемпіон України Дмитро Баранов, чемпіон світу та Європи Сергій Гузєв. 
Довідково: 
У жовтні 2009 року Федерація панкратіону Україна прийнята до лав Міжнародної федерації олімпійських видів боротьби – всесвітній комітет панкратіону (FILA-WPAC). Панкратіон включено до складу основних видів спорту, які розвиває FILA, з метою відродження його як олімпійського виду спорту.
Прес-служба народного депутата України Віктора Коржа
{social}
{iarelatednews articleid=»611,558,551,507,487,432,404,319″}