Президент Зеленський представив програму «Здорова Україна» та зіграв у флорбол

Президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», що спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. Презентація відбулася в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна».

Глава держави наголосив, що питання здоров’я було важливим в усі часи, та у 2020 році, під час пандемії COVID-19, набуло особливого значення. За його словами, з цієї кризи потрібно зробити правильні висновки та вийти сильнішими. Зокрема, не чекаючи нового вірусу, вже зараз слід потурбуватися про власне здоров’я, розвивати медичну систему, щоб мати здорову націю.

«Здоровий і активний спосіб життя має бути в тренді, має стати якщо не національною ідеєю, то принаймні невід’ємною частиною нашої ментальності та стилю життя всього нашого суспільства», – зазначив Президент.

Однією із складовою програми передбачається створення «активних парків» і спортивних майданчиків. Вони мають з’явитися в усіх куточках України. Види спорту, які пропонуватимуть для масових занять:  воркаут, легка атлетика, фризбі, ролики, корфбол, флорбол, баскетбол, регбі, бадмінтон тощо.

У межах програми підготовлено 873 майданчики для занять спортом та воркаутом, які незабаром будуть встановлені у парках українських міст.

Крім того, Володимир Зеленський переглянув окремі виступи та ігри команд і сам спробував зіграти у флорбол та бадмінтон.