Результати чемпіонату України з класичного пауерліфтингу (жінки)

У Коломиї завершились чемпіонати України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп та серед студентів ВНЗ. Два тижні! Саме стільки часу знадобилось, щоб більш як 400 учасників змагань змогли показати свої найкращі результати на національному помості!
Жінки:
У ваговій категорії до 47 кг чемпіонкою з результатом 317,5 кг що тепер є новим рекордом України у сумі триборства серед ветеранів стала полтавка Іванькова Наталя, яка до речі оновила і ветеранські рекорди у кожній окремій вправі! Другу сходинку п’єдесталу з результатом у сумі триборства 290 кг зайняла Леоненко Крістіна, а бронзовою призеркою у цій ваговій категорії з результатом 255 кг стала Чергіна Євгенія з Первомайського.

У ваговій категорії до 52 кг у запеклій боротьбі, де кожен підхід міг стати вирішальним перемогу та титул чемпіонки України з результатом 375,5 здобула Щавінська Тетяна з Хмельницького, спортсменка також встановила новий рекорд України у жимі лежачи, що тепер становить 103 кг та рекорд України у сумі триборства. Срібною призеркою з результатом 375 кілограмів та рекордом України у присіданнях з неймовірними 145 кг стала киянка Друзяка Вікторія. Бронзову сходинку п’єдесталу з результатом 345 кг посіла Туренко Маргарита з Краматорська.

У ваговій категорії до 57кг чемпіонкою України стала харків’янка Лемещенко Юлія, у сумі триборства спортсменка зібрала 382,5 кг. Срібною призеркою чемпіонату України у цій ваговій категорії з результатом 367,5 кг стала Кожушко Анастасія з Дніпра. Та бронзову сходинку з результатом 357,5 кг посіла Король Ярина зі Львова. Також хочемо відмітити Бутурлим Ганну, якій у жимі лежачи підкорились 103 кг, що тепер є новим рекордом України у цій ваговій категорії.

У категорії до 63 кг повноправною чемпіонкою з результатом 427,5 кг стала Пліс Катерина з міста Мукачево. Срібну сходинку з новими рекордами України серед ветеранів та сумою триборства 417,5 кг посіла Жуковська Наталія з Чернівців. Бронзовою призеркою з результатом 392,5 кг та званням майстра спорту України стала Аболіна Яна з Хмельницького.

У ваговій категорії до 69 кг чемпіонкою України з результатом 385 кг та званням майстра спорту України стала львів’янка Кісь Ірина. Срібну сходинку п’єдесталу з результатом 365 кілограмів посіла Зуй Марина з Борисполя. Бронзовою призеркою чемпіонату з результатом у сумі триборства 355 кг стала майстер спорту України міжнародного класу Лютник Уляна з Коломиї.

У ваговій категорії до 76 кг чемпіонкою з рекордами України у присіданні 172,5 кг, тязі 193 кг та сумі триборства 465,5 стала Марченко Анастасія з Гадяча. Срібною призеркою з результатом у сумі триборства 455 кг стала вихованка легендарної Лариси Соловйової, киянка Бичок Людмила. А бронзовою призеркою з результатом 347,5 кг стала Дегтяр Аліна з Харкова.

У ваговій категорії до 84 кг чемпіонкою України з кількома новими рекордами серед ветеранів та сумою триборства 407,5 кг стала Андрусик Ганна з Миколаєва. Срібною призеркою з результатом 372,5 стала дружківчанка Борщевська Альона. Та бронзовою призеркою з результатом 370 кг стала Гуляєва Ганна з Сум.

У ваговій категорії понад 84 кг чемпіонкою України з оновленими рекордами у присіданні 225 кг, у тязі 200 кг та у сумі триборства 525 кг, що на 5 кілограм перевищує норматив МСУМК стала Чумакова Альона з Попасної. Срібну сходинку п’єдесталу з результатом 470 кг та новим рекордом України у вправі жим лежачи, що тепер дорівнює 117,5 кг, посіла Поліщук Вікторія з Вінниці. А бронзовою призеркою чемпіонату з результатом 455 кг стала Литвинюк Тетяна з Чернівців.

У командній першості серед жінок перше місце посіла команда Харківської області, друге Львівської, а третє Полтавської.

А в абсолютній першості спортсменки розташувались у такому порядку: 1- Друзяка Вікторія, 2- Щавінська Тетяна, 3- Пліс Катерина.