Шатернікова: Після пандемії коронавірусу світ зміниться

Світ боксу після пандемії коронавірусу кардинально зміниться.

Про це в Facebook написала віцепрезидент Ліги професіонального боксу України Аліна Шатернікова.

«Яким б великим оптимістом я не була, але світ після пандемії зміниться, а це значить, що і в професіональномуу боксі відбудуться зміни. Що я маю на увазі,  роблячи такий прогноз?  Гонорарний фонд боксерів у цілому в світі буде істотно знижений (і для зірок, і для проспектів, і для опонентів), та й кількість боксерських івентів, як у  Європі, так і в світі буде в рази менший.

Можу припустити, що як наслідок — конкуренція в боксі стане жорсткішою. Адже кожен буде прагнути не потрапити на лаву запасних. Та частина промоутерів, які були більше як меценати, вони покинуть цей ринок з огляду на загальну економічну кризу. Виживуть лише ті, які міцно стоять на ногах, хоча, і їм доведеться несолодко. Наприклад, британський промоутер Едді Гірн загорівся ідеєю проведення івентів у готелі, де буде такий собі міні-табір з усіма учасниками вечора боксу, окрім глядачів звичайно. Щось нагадує імпровізовану локацію для обсервації.  І робити в таких умовах телевізійний боксерський контент з усіма сучасними штуками для цього.

Якщо говорити про Україну, то тут ми сподіваємося тільки на себе, на свій креативний підхід із пошуку потенційних партнерів для івентів. І наші зв’язки, знайомства промоутерів. Наприклад, на початку року промоутерська компанія Top Boxing Generation дійшла згоди з однією з українських компаній про системну роботу по організації і просуванню молодих боксерів. Домовилися про кількість подій на 2020. Спланували все в деталях. На даний момент партнер бере паузу у співпраці, так як карантинні заходи дуже вплинули на доходи цієї компанії. Нам — команді TBG залишається знову генерувати нові переговори з можливими потенційними партнерами. Хотілося б нагадати, що професіональний бокс не фінансується з державного бюджету, тому ми сильно залежимо від економічного стану вітчизняного бізнесу і настрою людей-меценатів спорту.

Вітчизняний професіональний бокс ніколи не працював у м’яких, комфортних умовах. Тому поняття «вийшли із зони комфорту» — це точно не про нас. Про нас — хлопці, прорвемося, ми ж талановиті, умілі, креативні і дуже любимо свою справу», — написала функціонерка.

Читайте також: Легендарний український боксер готує судовий позов до ФБУ.