«Шериф» на варті спокою

sheriff_3«Захищати та охороняти» – саме за таки принципом працюють шерифи у США та Великій Британії, саме такий девіз обрав для себе український Холдинг охоронних підприємств «Шериф».

Ось уже три роки «Шериф» є надійним партнером Спортивного комітету України. Змагання – це не лише те, що відбувається на майданчику. Це величезна організаційна робота «за кулісами», що вимагає і величезних енергозатрат, і чималих фінансових витрат. Завдяки холдингу охоронних підприємств «Шериф» ми можемо забути принаймні про одну статтю витрат – адже на безкоштовній основі глядачі, спортсмени та організатори отримують послуги із забезпечення порядку на змаганнях від «Шерифа».

Робота на спортивних заходах – це лише один невеличкий шматочок мозаїки сервісів, які компанія надає фізичним та юридичним особам. «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітнішої спрямованості – від охорони фізичних осіб і супроводу вантажів, до охорони великих стратегічних об’єктів.

        sheriff_1  охорона квартир;

          фізична охорона обєктів;

          охорона масових заходів;

          охорона територій великої площі;

          охорона і супровід вантажів;

          супровід інкасації;

          встановлення відеоспостереження;

          пультова охорона;

          GPS-моніторинг автотранспорту;

          встановлення пожежної сигналізації;

          проведення електровимірювань;

          встановлення охоронної сигналізації;

          встановлення тривожної сигналізації;

          системи відеоспостереження і контроля доступу;

          групи мобільного реагування;

          юридичні послуги.

Крім цього, для кожного обєкта, з яким працює «Шериф», розробляється індивідуальний план послуг, розміщенняsheriff_2 обладнання і дій персоналу. Наприклад, встановлюючи відеоспостереження, фахівці визначають найбільш вразливі місця, де мають бути встановлені камери. А в разі супроводу цінного вантажу або інкасації розробляється не тільки оптимальний маршрут слідування транспорту, але й враховуються всі об’єкти, які зустрічаються на шляху (медустанови, заправки, СТО, пости ДАІ).

Будь-яка задача, поставлена перед фахівцями компанії «Шериф», виконується якісно і в задані терміни. У кожному проекті, незалежно від його масштабу і вартості, беруть участь досвідчені фахівці з профільною освітою. Охоронці «Шерифа» мають відмінну фізичну та психологічну підготовку, забезпечені сучасними засобами оборони. І завжди готові захищати та охороняти!

{social}