Що таке беттинг і букмекерські контори

Сьогодні для всіх хто, так або інакше, причетний до спорту, часто звучать слова букмекер і беттинг. Обидва поняття тісно пов’язані один з одним, так як одне випливає з іншого. Однак якщо про букмекера багато хто має уявлення, то зі словом беттинг нерідко виникає багато питань. Що ж це таке?

Поняття беттінга. Види

Уже при вимові цього слова стає ясно, що слово беттинг має англійське походження і означає певну дію, пов’язане зі ставками «bet». Дослівний переклад означає «робити ставки». Де робити ставки? В даному випадку ставки робляться в букмекерській конторі. Мета беттінга — зробити виграшну ставку і отримати в якості виграшу певну фінансову вигоду.

Відповідно, людини, який робить подібні дії, називають беттором. Робити ставки можна заради задоволення в якості розваги або на професійній основі, з метою отримання регулярної вигоди.

  1. У першому випадку, беттинг носить випадковий характер і характеризується відсутністю глибокого аналізу спортивної події і чітко продуманої стратегії гри.
  2. У другому випадку ставки на результати спортивних подій робляться виважено, продумано і обгрунтовано.

 

Результати гри в обох варіантах абсолютно різні. Граючи від випадку до випадку і заради задоволення, гравець рідко отримує виграш. Тим більше розмір виграшу рідко коли покриває суму коштів, раніше витрачених на укладення парі. Професійний беттинг навпаки, є інструментом постійного заробітку. В даному випадку виграші трапляються частіше, а беттор намагається домогтися позитивного балансу на ігровому рахунку.

Що таке букмекерська контора?

Ставки на спорт в букмекерських конторах робляться на певних умовах. Якщо на біржі котирування ставок диктує ринок, то для спортивних ставок котирування встановлюються букмекерів. Формат ставки, розмір коефіцієнтів визначає букмекер. Він же керує і лінією, відкриваючи прийом ставок і закриваючи його. 

Парі полягає у відповідності правила обслуговування, встановлених в БК. Одним словом, гравець, ставлячи гроші на певний результат, апріорі погоджується з умовами букмекерської контори і змушений їх дотримуватися.

Чим характеризується ставка в БК? В коефіцієнтах присутній маржа, яка є формальною платою за послуги контори. За рахунок маржі букмекери завжди залишаються з прибутком, незалежно від того, зіграла ставка чи програла.

Все що залежить від гравця — це вибір результату, відплата ставки або відмова від неї. Контора здійснює розрахунок зробленої ставки, а в разі виграшу, здійснює виплату.

На чому заснований беттинг?

Основна умова для беттінга, повноцінна реєстрація гравця в букмекерській конторі. Тільки після того, як гравець отримує офіційний статус клієнта контори, автоматично відкривається доступ до ігрового рахунку. Всі дії гравця в плані укладення парі оформляються букмекерів і фіксуються в купоні ставок.

Для клієнтів ліцензійних контор, що діють в Росії, реєстрація є повноцінною процедурою. Користувачеві необхідно надати вичерпну персональну інформацію про себе. Далі йде ідентифікація клієнта в ЦУПІС.

Популярні види спорту за кількістю ставок: футбол, хокей, теніс, баскетбол.

Для клієнтів офшорних букмекерів, що діють у ряді юрисдикцій нелегально, реєстрація є формальною процедурою. Що б створити акаунт, досить вказати персональні дані, номер мобільного телефону та електронну адресу.

Процес укладення парі однаковий, що в легальних конторах, що у нелегальних букмекерів. Різниця тільки у виплатах. Легальні контори при виплаті виграшів утримують податок в розмірі 13%. Офшорні контори виплачують виграш в повному розмірі.

Щоб мати доступ до бк, потрібне зеркало. Якщо казати про надійні букмекерські контори, то можно виділити Мостбет, тому залишаємо активне посилання на зеркало.