Шість флорбольних команд з України взяли участь у найбільшому в світі турнірі!

Storvreta Cup – найбільший у світі турнір з флорболу. Команди зі всього світу зібрались у шведському містечку біля Уппсали, щоб набратися нового досвіду і отримати задоволення від улюбленої гри. У розіграші сезону 2019/20 участь взяли 14 000 гравців, матчі прийняли 22 арени, а змагання відвідали 31 000 глядачів.

Цього року Україну на міжнародному святі флорболу представляли шість команд (загальна кількість команд-учасниць – 837). Гідно на міжнародній арені заявили про український флорбол дитячі команди новояворівського «Black Fire» та «Янтаря», «Скіфа» з Нового Роздолу, а також тернопільського «Шторму» та «Вікторії». Зокрема, «Скіф» дійшли до ¼ фіналу в категорії 2007 р.н., а «Black Fire» до 1/8 фіналу тієїж вікової категорії.

Варто відзначити команду «Yantar-Special», яка стала представником України в спеціальній категорії, демонструючи, що флорбол — доступний кожному. Більше того, команда дівчат в цій категорії посіла четверте місце, а хлопців – п’яте.

Крім того, українську делегацію поповнили ще 5 пар суддів, які обслуговували турнір та група з 7-ми спеціалістів сприяла організації трансляцій матчів.

Прес-служба Спортивного комітету України