У столиці Об’єднаних Арабських Еміратів завершився фінал Кубка світу з підводного спорту (плавання в ластах, басейн). Змагання зібрали 467 спортсменів із 18 країн світу. Україну на представляли троє учасників — і всі вони піднялися на п’єдестал!
У підсумку наші спортсмени здобули сім нагород — п’ять золотих і дві бронзові.
Вероніка Воробйова стала чемпіонкою на дистанціях 800 м та 1500 м, а також посіла третє місце на 400 м.
Софія Гречко виборола золото на 200 м і 400 м, а також бронзу на 50 м.
Олексій Захаров став найкращим на дистанції 400 м, поповнивши українську скарбничку ще однією золотою нагородою.
Три спортсмени — сім медалей. Вітаємо!
