“Спорт для кожного”: у Києві відбулося тренування із зірками спорту

 

У Києві відбулося відкрите тренування з зірками спорту для дітей, родини яких опинилися в складних життєвих обставинах у рамках соціального проєкту “Спорт для кожного”, який організовує Ювенальної Поліції України та Спортивний комітет України. Цьогоріч до заходу долучився і Благодійний фонд Parimatch Foundation.

 

На тренування приїхали учасники із Краматорська, Тернополя, Запоріжжя та Луцька і мали змогу потренуватися зі справжніми зірками українського спорту: Анна Різатдінова (художня гімнастика), Іван Настенко (джиу-джитсу), Герман Іващенко (самбо) та Георгій Зантарая (дзюдо).

Крім спілкування з видатними спортсменами дівчата отримали від Анни Різатдінової її книгу “Мій роман зі спортом” з автографом, та форму для занять самбо та джиу-джитсу від Parimatch Foundation Ukraine.

Президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Катерина Білоруська:

«Подібні проєкти дуже важливі для таких дітей. Це дає їм змогу не просто навчитися чогось нового, але і відчути, що вони потрібні і що у них може бути мета, до якої варто прямувати. Так, у них непросто доля, але необхідно показати їм інший шлях, який принесе їм у майбутньому тільки приємні враження».

Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк:

«Пишаємось спільним з Ювенальною Поліцією України проєктом для дівчат, які опинилися у складних життєвих обставинах! За цей час, незважаючи на пандемію, понад 100 дітей та підлітків пройшли і продовжують тренування з джиу-джитсу та самбо в 7 регіонах України, а дехто навіть встиг стати призерами обласних чемпіонатів! Але, найголовніше, — можливість вибору шляху цінностей, впевненості та перемог, на які такий щедрий спорт. І радість в очах, позитивні та яскраві емоції від візиту в столицю, спілкування з топзірками українського спорту, відвідання НСК «Олімпійський», подарунків та нової спортивної форми від Parimatch Foundation Ukraine. Величезна вдячність тренерам, командам Ювенальної поліції та Parimatch Foundation за підтримку та відданість проєкту»,