Sport Media Cup: журналісти спробували новий вид спорту

2 липня у світі відзначається День спортивного журналіста і уже традиційно, за ініціативи Спортивного комітету України відбувся «Sport Media Cup».

Цього року медійники зустрілися в першому в Україні спортивному парку з ракеточних видів спорту, де можна пограти в бадмінтон, падел та настільний теніс KYIV RACKET SPORTS PARK, щоб спробувати свої сили у досить новому для України виді спорту, такому як падел-теніс. Завдяки спільній роботі СКУ, федерації бадмінтону України та української падел Федерації свято справді вийшло насиченим на шалені емоції, азарт та бажання не просто спробувати грати, а перемогти у турнірі! Але все по черзі.

Прийшли привітати журналістів і зіграти у цю нову гру Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров і звісно Президент спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Очільник СКУ вітаючи журналістів підкреслив важливість професії для розвитку українського спорту:

«Я дякую вам за те, що ви завжди поруч з українськими спортсменами, в часи перемог та в моменти невдач, на початку кар’єри та після її завершення. Радіємо, що десятий рік поспіль святкуємо цей день разом»».

Ну а президент Української падел Федерації Максим Продан розповів, звідки взявся цей вид спорту і які його перспективи в Україні. Взагалі цього вечора паделу приділили особливу увагу, адже  це була фактично перша його презентація в Україні.

А щоб якнайкраще познайомитися з цим новим для України видом на подію було запрошено світових зірок – іспанців Манолін Фернандез Діаз (чемпіона Іспанії, срібного призера світової першості, який входить до топ 35 гравців Іспанії) та Якобо Бланко де Мігеля (він має найкращий світовий рейтинг, чемпіон Європи, 7-разовий абсолютний чемпіон Мадриду).

Зіркові гості поспілкувалися з журналістами та провели показову гру.

Ну і розпочався турнір серед спортивних журналістів. Невпевненість у стартових матчах та безкомпромісна боротьба у фінальних, довели що падел легко опановується з перших кількох партій і в цього виду спорту буде величезна кількість шанувальників в Україні уже дуже скоро!

Варто відзначити, що одним із ведучих свята став найкращий бадмінтоніст України Артем Почтарьов. А неперевершені ReDFoxes вражали своїми виступами!

Ще раз вітаємо зі святом усіх спортивних журналістів України і побачимося наступного року на «Sport Media Cup 2022».