Стали відомі нові чемпіони України з більярду

12-річний Михайло Ларков став чемпіоном України з динамічної піраміди серед гравців у віці до 18 років.

Юна зірочка українського більярду надпотужно пройшов весь турнір. В трьох перших зустрічх Михайло не віддав старшим суперникам жодної партії. 4:0 з Любомиром Білим, Денисом Багацьким та Іллею Непийпивом! У чвертьфіналі не було шансів у Іллі Стерпула – 5:1.

В півфіналі Михайло зустрівся ще з однією надією українського більярду 13-річним Федором Ждановим з Кривого Рогу. Юнаки, що дуже впевнено почувають себе серед старших суперників, влаштували яскраву зустріч, яка принесла перемогу Ларкову у контровій партії – 5:4. Суперником Ларкова в фіналі був багаторазовий чемпіон України серед юніорів харківянин Андрій Родіонов. Для Андрія це був заключний турнір на юнацькому рівні і, звичайно, йому б хотілось завершити юніорську карєру перемогою. Але вже прийшов час Ларкова. Михайло переміг 5:4 та вперше став чемпіоном України серед юніорів. І саме в день народження свого тата!

Серед юнаків до 16 років домінувала харківська школа. Харківяни взяли розіграли між собою фінал. Чемпіоном України також вперше став Владислав Ісаєв, який переміг у вирішальній зустрічі земляка Данила Єлецького. Третє місце в активі Владислава Саітова з Рубежного Луганської області та Микити Хоролича з Запоріжжя.

У дівчат першу перемогу на чемпіонатах України здобула киянка, вихованка Володимира Перкуна Карина Кисіль. У фіналі Карина перемогла з рахунком 4:1 Єлизавету Завгородню з Кропивницького. Третє місце у Соні Грач, яку також тренує Володимир Перкун, та Крістини Шевченко з Житомира.

Кубок Україні з вільної піраміди у молодшій групі (до 12 років) виграв Микола Непокритий з Кропивницького, на другому місці Даря Дяченко, також ивхованка тренера Олександра Синякевича. На третьому – Арина Малиновська зі Світловодську та Микита Федорченко з Дніпра.