Старт змагального сезону з карате приніс золото та бронзу українським спортсменам!

10-12 січня у Сантьяго (Чилі) відбувся старт змагального сезону з карате. Розпочав його турнірKarate 1 Серії А. В активі збірної України дві нагороди – золото Анжеліки Терлюги та бронза Галини Мельник.

Змагання відвідали 466 спортсменів з 65 країн світу. Україну представляли 8 членів національної збірної.

АнжелікаТерлюга, перший номер світового рейтингу в категорії -55 кг, продовжила свою феноменальну серію перемог. У Сантьяго одеситка послідовно здолала опоненток з Туреччини (2:1), Італії (5:3), Єгипту (3:0), а у фіналі завдала чергової поразки своїй давній суперниці – італійці Сарі Кардін (2:0).

Ще одну медаль та важливі залікові очки до олімпійського рейтингу здобула Галина Мельник (в.к. -68 кг). Львівська каратистка почала турнір з перемоги над філіппінкою (5:0), але потім мінімально поступилася чемпіонці світу з Азербайджану (2:3). Завдяки тому, що суперниця дісталася фіналу, Галина змагалася у втішальних боях, де з однаковим рахунком 3:0 перемогла спортсменку з ПАР, а у бронзовому фіналі – єгиптянку Феріаль Абдельазіз.

Результати виступів інших українських спортсменів: Аніта Серьогіна (-61 кг) та Анастасія Степашко (68+ кг) провели по 3 сутички, Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг) та Валерій Чоботар (-84 кг) – по 2 сутички, а Анастасія Мястковська (-55 кг) провела 1 сутичку протягом турніру.

Наступний старт для збірної – перший турнір Прем’єр Ліги у Парижі, який пройде 24-26 січня.

Прес-служба Спортивного комітету України