У Києві завершився турнір із сумо «Путівка до Хакухо» (Hakuho Cup) серед юнаків та дівчат. За шанс поїхати до Японії змагалися 85 спортсменів з різних регіонів України. На кону — участь у навчально-тренувальних зборах та міжнародному турнірі Hakuho Cup 2026.
Путівки отримали лише найсильніші — спортсмени, які посіли перші та другі місця у чотирьох вікових групах в абсолютній ваговій категорії.
«Золото» — Іван Горовенко
«Золото» — Владислав Дем’янчук
«Срібло» — Роман Ситніченко
«Золото» – Марія Федчук
«Срібло» – Дар’я Гостар
«Срібло» – Єва Крекча
Hakuho Cup — це щорічний міжнародний турнір із дитячогосумо для учнів початкових та середніх шкіл, який проводиться в Японії на честь легендарного йокодзуни Хакухо Сьо і збираєсотні учасників з різних країн.
Вітаємо наших юних сумоїстів з вдалим відбором на змагання високого рівня!
