ТОП-7 найбільших виграшів у покерних турнірах

Покер — це популярна карткова гра, в яку грають мільйони людей по всьому світу. Для деяких це всього лише дозвілля, з яким можна весело провести час, для інших — спосіб заробити гроші. Кожен може отримати сотні доларів прибутку, але професіонали заробляють набагато більше. Далі ми розповімо про найбільших виграші в рамках покерних турнірів, повірте, суми вас здивують. 

7 місце — цілеспрямований Піус Хайнц

22-річний німець грав на онлайн-турнірах, в яких зумів заробити 700 000 $, але на цьому він не зупинився. Направляючи виграші в нові турніри, він перейшов з онлайну в офлайн-покер, переміг на серії Лас-Вегаса і вийшов у фінал WSOP 2011. Саме там він виграв 8 715 638 $ за перше місце, при цьому він продовжує грати в онлайн-покер заради задоволення. Можете і ви пограти в покер онлайн https://poker-experts.com.ua/, якщо ніколи не пробували або грали тільки в оффлайн-покер. Якщо ви новачок, тоді спочатку вивчіть комбінації і правила покеру.

6 місце — пограбований Джонатан Дюамель

Дюамель прагнув до перемоги в фіналі серії протягом довгих років, будуючи кар’єру на участь у турнірах. У віці 23-х років Джонатан потрапив на фінал WSOP Main Event 2010 куди зайшов чіплідером і жодного разу не втратив статус протягом гри. Отриманий виграш в розмірі 8 944 310 $ він частково направив на благодійність, але був пограбований. Злодії забрали браслет WSOP, дорогий годинник і частина грошей, при цьому навідниця була дівчина Дюамеля — вона була незадоволена поганими подарунками хлопця.

5 місце — здивований Пітер Істгейт

Данець захоплювався покером з підліткового періоду, але не планував робити це своїм основним джерелом прибутку. Випадкова перемога в промо-турнірі Ladbrokes дозволила йому сплатити внесок, переліт і поточні витрати для турніру WSOP Main Event 2008. Пройшовши понад 7000 гравців, Істгейт зустрівся з чемпіоном того часу — Демидовим, і в очній боротьбі протягом більше чотирьох годин він виграв, але будучи втомленим, зміг продемонструвати тільки здивування від виграшу в 9 152 416 доларів США.

4 місце — демократичний Мартін Якобсон

Попри мрію стати кухарем, швед Мартін Якобсон з 2008 року професійно грає в покер. Всього він виграв в карти більше 14 000 000 $, більшу частину становить його приз за перемогу в WSOP Main Event 2014 року, який був виплачений в сумі 10 мільйонів доларів США. При цьому Якобсон, незважаючи на статус мільйонера, не став зарозумілим вискочкою і продовжує грати в турнірах, прагнучи до ще одному великому кушу.

3 місце — везучий Джеймі Голд

Зарозумілий американець виграв 12 000 000 $ в серії WSOP Main Event 2006, при цьому йому постійно щастило — в руки приходили тільки потрібні карти. При цьому за межами турніру він не був настільки успішним і це викликало обґрунтовані підозри у ЗМІ та інших гравців. Правда вони ні до чого не привели і Голд залишився при своїх грошах.

2 місце — розчарований Даніель Колман

Ще один американець заробив 15 306 668 $ на турнірі The Big One for One Drop в рамках серії WSOP 2014 року. Колман зумів зробити стартовий внесок сумою в мільйон доларів США і в фінальному хедз-апі зійшовся з Даніелем Негреану, якого зміг перемогти. Але після перемоги Колман не виглядав радісним і сказав тільки, що покер — це дуже жорстока гра.

1 місце — загадковий Антоніо Есфандіарі

Гравець працював фокусником, але далі професійно захопився покером і потрапив на турнір Big One for One Drop в рамках WSOP 2012. Есфандіарі передбачали швидкий виліт з змагання, але він не тільки став чіплідером, а й переміг Сема Трікетта в хедз-апі, заробивши рекордну суму — 18 346 873 $.

Покер — це складна, але прибуткова гра. Вищенаведені приклади свідчать про те, що заробити значні суми може кожен, головне — вірити в свої сили і не здаватися перед лицем труднощів.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Анатолій Фелатов