Тріумф України на ЧС з панкратіону: є 23 медалі!

altУ Сербії завершився чемпіонат світу з панкратіону у всіх чотирьох розділах. Збірна України підтвердила статус фаворита, виборовши на белградському килимі 23 медалі.
У перший день змагань, нагадаємо, Дмитро Баранов став чемпіоном, а Наталія Рогачко і Юлія Торянська – срібними призерками у розділі грапплінг НОУ-ГІ (без кімоно).
Далі настала черга показати свої найкращі якості бійцям розділу агон. Тут українці, безсумнівно, виправдали покладені на них сподівання, вигравши командний залік. Розділ «агон» – це, власне, змагання з класичного панкратіону. Тут поєднуються ударна і борцівська техніки, робота у стійці з ударами руками і ногами та у партері з використанням найрізноманітніших прийомів грапплінгу.
Чемпіонами світу стали: 
— Михайло Ласюченко (Луганська обл., Динамо, вагова категорія до 70 кг); 
— Олексанр Висоцький (Сумська обл., Спартак, МОН, до 75 кг);
— Олександр Агафонов (Донецька обл., Динамо, до 80 кг);
— Сергій Гузєв (Сумська обл., Спартак, до 90 кг);
— Олександр Сітало (Сумська обл., Динамо, до 110 кг)
— Ганна Беженар (Чернівецька обл, Україна, до 55 кг).
Срібні нагороди вибороли Дмитро Баранов (Сумська обл., Спартак, до 60 кг) і Людмила Пасікова (Севастополь, Динамо, до 65 кг). Володимир Волинкін (Сумська обл., Динамо, до 65 кг) і Вікторія Синявіна (Сумська обл., Динамо, до 60 кг) стали бронзовими призерами.
Найяскравішим двобоєм, за визнанням ФІЛА і глядачів, став фінальний поєдинок між нашим Олександром Сітало та представником США Мартіном Мігелем.
Два високих атлета з красивою тілобудовою вагою 110 кг вийшли на фінальний поєдинок під гучні крики публіки.
І ось початок поєдинку. Зал завмер в очікуванні… Американець вийшов впевнений у своїй перемозі і зразу кинувся на Олександра. Олександр зробив ухил вліво (як учили) і, пропустивши суперника, на зустріч завдав нищівного удару ногою в голову. Публіка в шоці, особливо американці… За частку секунди у Мартіна підкосилися ноги і він, як величезний стовп, звалився в нокауті. Навіть рефері оторопів, не відразу збагнувши, що сталося. Коли всі оговталися, довелося терміново кликати лікарів, щоб привести до тями американського гіганта.
Самовпевненість була покарана, а Олександр за 15 секунд фіналу завоював титул чемпіона світу.
У розділі грапплінг ГІ (боротьба у кімоно) українці відзначилися чотирма медалями. Золото чемпіонату виборола Наталія Рогачко (Одеська обл., МОН, до 55 кг). Срібло – Юлія Торянська (Севастополь, Динамо, до 65 кг. Дві бронзи на рахунку Володимира Лахмана (Хмельницька обл., Динамо, до 60 кг) й Ірини Задорожної (Одеська обл., МОН, до 60 кг).
У заключний день турніру визначалися переможці та призери у розділах «Абсолют агон» і «Комбат грапплінг» (його ще називають аматорським ММА). 
Результати українців:
Абсолют агон
2 місце – Пасікова Людмила (Севастополь, Динамо)
Комбат граплінг
1 місце – Пасікова Людмила (Севастополь, Динамо, до 65 кг)
1 місце – Ганна Беженар (Чернівецька обл., Україна, до 55 кг)
2 місце – Олександр Доскальчук (Чернівецька обл., Україна, до 60 кг)
2 місце – Володимир Міщенко (Запорізька обл., ООФПУ, до 110 кг)
3 місце – Андрій Резник (Сумська обл., Динамо, до 70 кг).
{social}
{iarelatednews articleid=»809,780,671,611,558,551,507″}