У Чорноморську відбдулися Ukainian Beach Games-2021

21-24 серпня відбувся традиційний фестиваль Пляжних видів спорту від Спортивного комітету України Ukrainian Beach Games.

Одразу варто відзначити кілька важливих моментів, перш ніж перейти до результатів усіх турнірів на UBG-2021. Цього року вперше змагання проходили у Чорноморську, а спортивні арени були розміщені на двох найбільших пляжах міста. Змагання відбувалися із 12 видів спорту (футбол, волейбол, алтимат, гандбол, регбі, регбіліг, американський футбол, чирлідинг, ейр-бадмінтон, текбол, футволей, бейсбол), а в якості показових виступів були запрошені представники поул-спорту.

Були ще майстер-класи із нових для нашого фестивалю дисциплін. Віцечемпіонка світу та чемпіонка Європи із сумо Іванна Березовська навчала усіх охочих правил та майстерності у своєму виді, а фіналісти чемпіонату Європи, володарі Кубку світу з латиноамериканських танців Анна Пономарь та Альберт Косінські провели уроки сальси. Ще одним важливим моментом, який не можна не відзначити стала презентація абсолютно нового в Україні виду спорту — вудболу! І всі ці 16 видів спорту на березі Чорного моря стали рекордними за всю історію Ukainian Beach Games.

Чотири дні змагань завершилися, а значить є переможці і призери:

Першими володарями Кубків UBG-2021 стали жіночі команди з регбі. Перемогу здобула команда «Одеса-1», другими були дівчата зі столичного «Авіатора», а трійку призерів замкнула ще одна майже місцева команда «Одеса-2».

У пляжному гандболі, на радість місцевим уболівальникам, перемогу святкував «Чорноморськ-1». Збірна Одеської області стала другою, а «Овідіополь» задовольнився бронзовими нагородами.

10-й чемпіонат України з пляжного бейсболу в рамках UBG зіграли саме на чорноморському пляжі «Чайка» і це неспроста. Адже, як говорять самі спортсмени, що він є найкращим місцем в Україні для їхнього виду спорту. Отже, чемпіоном стала команда «Таки да шоколад», другими були «Одеські моряки», ну а бронзовими призерами виявилися представники міста Суми — «Сумські ворони». Найкращим гравцем турніру визнали Степанюка Андрія зі столичного «Авіатора».

Змагання з американського футболу виграли також одесити, а саме «Одеські рейнджери». Другою командою турніру стали «Вінницькі вовки», а третім місцем задовольнилися «Рейнджерс-2».

Турнір із алтимат (фрізбі) був міжнародним, адже на змагання приїхала команда із Туреччини, і як виявилося не дарма. Після трьох днів боротьби, перемогу здобув харківський «Hard Rock», «срібло» у «Fire play» із Запоріжжя, а от третіми стали саме турецькі спортсмени із команди «Фетхіє Rainbow». До речі, вони отримали і «Дух гри».

А от ще один кубок UBG поїхав до столиці України — «Kyiv Rhinos» виграли турнір з регбіліг, випередивши «Корабел» з Миколаєва та міжнародну збірну «Barbarians».

Абсолютно без перебільшення можна  сказати, що змагання чирлідингу є справжньою окрасою нашого фестивалю. Цього року було без виключень. Понад 200 спортсменок із 5 областей країни боролися за Beach Cheer Cup.

Виділимо тільки оновні номінації:

Вид програми Cheer Dance Show Juniors:
1 місце — Cheer Planet (м. Шепетівка, Хмельницька область)
2 місце — Red Foxes Studio (м. Київ)
3 місце — Wolves Cheerleaders (м. Вінниця)

Вид програми Cheer Dance Show Seniors:
1 місце — P.girls — Patriots cheerleading team (м. Київ)
2 місце — СК «Арена» (м. Дніпро)

Вперше на Пляжних і іграх від Спортивного комітету України відбувся турнір із текболу і переможцями стали кияни Дмитро Шевчук/Олег Усиченко, ще одні представники столиці Дмитро Мосальов/Іван Гром були другими, а одесько-київський дует Денис Вілєнкін/Андрій Єсипов залишилися третіми. До речі, ці спортсмени стали найкращими і ще в одному виді змагань.

Турнір з футволею виграли уже Дмитро Мосальов/Іван Гром, а Дмитро Шевчук/Олег Усиченко задовольнилися «сріблом», ну а третьою стала одеська пара Андрій Єсипов/Михайло Контуш.

Цьогоріч нагороди у волейболі розігрували лише в мікстах і тріумфаторами стали Шеметьєва Дарья/Штурхаль Григорій, друге місце вибороли Авторська Анастасія/ Ніколаєв Іван, Авторська Ольга/ Трофимчук Олександр — треті.

Минулого року на UBG вперше був представлений ейр-бадмінтон (різновид зі спеціальним воланом, який стійкий до вітру). На цих Іграх ми вирішили продовжити розіграш призів у цьому виді спорту. Крім турніру, можливість зіграти в улюблену гру була і в усіх охочих.

Самі ж змагання проходили у трьох категоріях:

Чоловіки
1 місце
Копач Олексій (Одеса)
Єгоров Олександр (Одеса)

2 місце
Цирик Сергій (Одеса)
Агархов Ігор (Дніпро)

3 місце
Баранов Віктор (Київ)
Басистов Дмитро (Київ)

Жінки

1 місце
Алещенко Наталія (Одеса)
Бондарчук Наталія (Одеса)

2 місце
Кліменко Любов (Дніпро)
Гребенщикова Надія (Київ)

3 місце
Шарова Катерина (Одеса)
Макаревич Ганна (Чорноморськ)

Мікст:

1 місце
Агарков Ігор
Клименко Любов

2 місце
Бондарчук Наталія
Копач Олексій

3 місце

Єгоров Олександров
Адещинко Наталія

В останній день розіграли Кубок UBG з пляжного футболу.

Це традиційний  вид змагань на нашому фестивалі і він, як завжди, подарував величезну кількість боротьби та емоцій.

Цього року команди у фінальному протоколі розмістилися так:

1 — Зодіак;

2 — Креатив;

3 — Козаки.

 

Пляжні ігри 2021 року завершилися, а ми уже готуємося до нових. І обіцяємо здивувати новими видами спорту, майстеркласами, призами та враженнями! Зустрінемося рівно через рік!