У Дніпрі відбувся Суддiвський семінар зI спортивного туризму

3-4 жовтня в Дніпрі пройшов Суддiвський семінар зI спортивного туризму — скандинавської ходьбою, на якому навчались 47 суддiв з 20 міст України.

Це перший спільний проект Української федерації скандинавської ходьби, Федерації спортивного туризму України та Спортивного комітету України.

Семінар проходив у форматі 2-тижневого онлайн-навчання та трьохденного офлайн-навчання 2-3 жовтня (теорія) й 4 жовтня (практика) на Першому Кубку зі скандинавської ходьби.

Для учасників семінару це підвищення їхньої кваліфікації й виконання вимог для отримання звання спортивний суддя 2-гої категорії, а декому й 1-шої категорії, можливість кваліфіковано судити спортивні змагання Української федерації скандинавської ходьби, а починаючи з 2021 року бути суддею на офіційних державних змаганнях федерації спортивного туризму України, — Кубки, Чемпіонати міст, областей, Всеукраїнські по спеціалізації скандинавська ходьба.

Для любителів та професіоналів скандинавської ходьби України цей семінар надає новий рівень проведення змагань та суддiвства за європейськими правилами.

Запрошуємо на новий рівень розвитку скандинавської ходьби України у спільних проектах Федерації Спортивного Туризму України та Української Федерації Скандинавської ходьби.