У Києві пройшов благодійний турнір зі сквошу

У неділю, 7 квітня, у Києві відбувся благодійний турнір на підтримку збірної команди України зі сквошу до 17 років. Івент відбувся в одному зі столичних фітнес-центрів Sport Life.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів. Під час турніру вдалося зібрати більш ніж 60 000 грн.

Всі кошти спрямовані юним сквош-гравцям, які на початку травня представлятимуть Україну на командному чемпіонаті Європи в Порту, Португалія.

Призерами та переможцями змагань стали:

Категорія Леді2:

  1. Юлія Якімова
  2. Оксана Райзер
  3. Олеся Гаріна

Категорія М3:

  1. Андрій Висильєв
  2. Володимир Прилипко
  3. Віктор Кургак

Категорія M2:

  1. Антон Приходько
  2. Гліб Дорошенко
  3. Роман Кушмирук

Категорія M1:

  1. Єгор Щербаков
  2. Костянтин Каморда
  3. Дмитро Гук

Категорія PRO:

  1. Руслан Петрович
  2. Микита Панов
  3. Максим Токар

Вітаємо переможців!