У Києві стартував соціальний проєкт — Спорт для кожного

У п’ятницю, 6 березня, Спортивний комітет України спільно з Ювенальною поліцією запустили соціально-спортивний проєкт — Спорт для кожного.

Мета проєкту — допомогти дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, знайти своє місце в житті. До проєкту приєдналися 10 міст України: Харків, Київ, Одеса, Вінниця, Кривий Ріг, Луцьк, Буча, Краматорськ, Запоріжжя, Тернопіль. Загалом же було обрано 56 дітей.

До першого заходу приєдналися Федерації самбо та Джіу джитсу. Спочатку для працівників поліції семінар провела відомий психолог Наталя Строєва, яка зокрема звернула увагу поліціянтів на особливості дітей з групи ризику.

Далі відбулися показові виступи самбістів і представників джіу джитсу та відкрите тренування, яким передувало офіційне відкриття проєкту.

Зокрема, Голова спортивного комітету України Ілля Шевляк зазначив, що такі проєкти мають величезне значення, як для організаторів, так і для дітей, які залучені до проєкту.

Начальник управління Ювенальної превенції Національної поліції України Лариса Зуб заявила, що поліція робить усе можливе, щоб допомогти дітям, які залишилися нікому не потрібними, а завдяки таким проєктам діти мають змогу повірити в себе, знайти своє місце в житті та подолати складні життєві ситуації.

Підтримав колег і президент федерації самбо України Іван Рогач, зауваживши, що боротьба самбо є доступною для всіх, а заннятя спортом відволікають дітей від вулиці.

Відкрите тренування з дівчатами провели юні спортсмени, під пильним оком старшого тренера збірної України з бойового самбо Сергія Грабовського та чемпіона Всесвітніх ігор з джіу джитсу Івана Настенка, сестра якого Анастасія продемонструвала базові техніки й удари боротьби джіу джитсу.

 

Прес-служба Спортивного комітету України