У Києві відбудеться ювілейний чемпіонат України зі сквошу

З 19 по 21 лютого у м. Києві відбудеться Чемпіонат України зі сквошу.Він буде відбірковим та підготовчим етапом до Чемпіонату Європи, який очікується через декілька місяців.
Максимально, взяти участь у Чемпіонаті можуть 96 спортсменів, з яких жіноча категорія – 32 спортсменки, чоловіча категорія – 64 спортсмени. Кожен із учасників очікує індивідуальної оцінки та можливості подальшого відбору до Збірної України зі сквошу.
Турніру присвоєно Національний рівень (National Level), а також внесено до календаря PSA (Професійної асоціації сквошу). Це означає, що всі спортсмени, які грають в PSA та будуть брати участь в Чемпіонаті України, зможуть отримати відповідні бали в рейтингу Професійної асоціації, що надасть можливість подальших індивідуальних спортивних досягнень в такому виді спорту як сквош.

Довідково. Цьогорічний Чемпіонат України зі сквошу – ювілейний, адже проводитиметься вже 15-й рік поспіль. Починаючи з 2018 року, Чемпіонат відбувається наприкінці зими, що дає час та можливість достойно підготуватися Збірній Україні зі сквошу до Чемпіонату Європи. Цьогоріч планується участь українських сквошистів у двох командних чемпіонатах Європи: чоловіча команда гратиме в третьому дивізіоні (14-17 липня Team Championships Division 3 2021 — PROVISIONAL Ljubljana Slovenia ESF Championships), жіноча команда гратиме в другому дивізіоні (25-28 серпня European Team Championship Div 1 & 2 2021 PROVISIONAL Helsinki Finland ESF Championships ).