У Києві відбувся другий етап Молодіжного Чемпіонату України з боулінгу

Всеукраїнська (Національна) Федерація Спортивного Боулінгу (ВФСБ) під егідою та за підтримки Міністерства молоді та спорту України (ММС), Київської міської державної адміністрації і Спортивного Комітету України (СКУ) провела другий етап Молодіжного Чемпіонату України.

Позмагатися приїхали найкращі юні боулери з Харкова, Одеси та Києва. На другому етапі у молодшій групі дівчат (до 15 років) перемогла Софія Прокопенко (Харків), Наталія Мірошниченко (Київ) виборола срібло, а бронзу було вручено Тетяні Кожем’якиній (Київ) та наймолодшій учасниці восьмирічній Варварі Кучеренко (Київ).

У молодшій групі юнаків (до 15 років) золото виборов Семен Островерх (Харків), Андрій Гадяцкий (Харків) отримав срібну мендаль, а у Віктора Мірошниченка (Київ) та наймолодшого учасника десятирічного Артема Макаренка в арсеналі бронза. У старшій групі дівчат перемогла Софія Дручина (КМС, Одеса), срібло у Анастасії Кащишиної (Харків). У старшій групі хлопців на цьому етапі переміг Богдан Кононенко (Київ), Денис Мазікін (КМС, Харків) отримав срібло і бронза у Данила Мазікіна (Харків).


Найкращі партії етапу: у Софії Прокопенко (170), Софії Дручини (225), Семера Островерха (212) та Богдана Кононенка (268).