У Миколаєві відбувся чемпіонат України з шахів серед дітей до 12 років

З 17 лютого по 1 березня, у Миколаєві відбувся чемпіонат України з шахів серед дітей до 12 років у трьох категоріях — класичні шахи, бліц і швидка гра.

Серед хлопців у категорії «класичні шахи» виборов представник Харкова Святослав Базакуца, який набрав 8,5 очок. Друге місце в киянини Михайла Подольського (8), замкнув трійку призерів Артем Берін із Миколаєва.

Серед дівчат у категорії «класичні шахи» тріумфувала львів’янка Дарина Грига (9 очок), на другому місці — Торопцева Євгенія з Києва (8), тртя сходинка в Софії Москалець із Запоріжжя.

Першість України в категорії «швидка гра» серед хлопчиків виборов Святослав Базакуца (7). На другій сходинці — Артем Берін (7). Третє місце в Артема Дячука (7). Серед дівчаток у швидкій грі перемогу здобула Єлизавета Марченко (7), другою стала Євгенія Торопцева (6,5), третя — Аліна Прочаєва (6,5).

У бліці серед хлопців тріумфував Святослав Базакуца (7,5), який став переможцем у всіх трьох видах. На другому місці — Артем Берін (7), Третій — Роман Дехтярьов (7).

Турнір з бліцу серед дівчаток виграла Дарина Грига (8), Поліна Басова посіла 2 сходинку (7), третьою стала Марина Петренко (6,5).