У Запоріжжі відбувся чемпіонат України зі спортивного гірського туризму

У Запоріжжі на острові Хортиця відбувся XXIII чемпіонат України зі спортивного гірського туризму, проведення якого планувалося на квітень цього року, проте у зв’язку з карантинними заходами було відкладено на невизначений період. Продемонструвати свою спортивну майстерність у найвідповідальніших змаганнях сезону зібралися учасники з 10 регіонів України, а саме: міста Києва, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Львівської, Одеської, Полтавської та Харківської областей України.

Дистанції змагань компактно розташувались на центральному скельному масиві острова Хортиця і, не зважаючи на не дуже велику висоту скельного полігону (в середньому 11-15 м), вирізнялися напруженістю, складністю, різноманітністю завдань. Чоловіки і жінки змагалися окремо на двох видах дистанцій V класу «Гірські перешкоди» та «Тактико-технічна».

Чемпіонами України з гірського туризму цього року стали Пігарьова Юлія (м. Київ) та Гажур Денис (Дніпропетровська область), срібними призерами в загальному заліку – Гончаренко Надія (Одеська область) та Мовчан Михайло (Київська область), бронзовими – Бебешко Світлана (Запорізька область) та Лисенко Ярослав (м. Київ). В окремих видах змагань призові місця розподілились наступним чином:Дистанція «Гірські перешкоди»:

Жінки

1 місце – Гончаренко Надія (Одеська область)

2 місце – Пігарьова Юлія (м. Київ)

3 місце – Бебешко Світлана (Запорізька область)

Чоловіки

1 місце – Лисенко Ярослав (м. Київ)

2 місце – Мовчан Михайло (Київська область)

3 місце – Гажур Денис (Дніпропетровська область)

Дистанція «Тактико-технічна»:

Жінки

1 місце – Пігарьова Юлія (м. Київ)

2 місце – Романенко Анастасія (Запорізька область)

3 місце – Гончаренко Надія (Одеська область)

Чоловіки

1 місце – Гажур Денис (Дніпропетровська область)

2 місце – Мовчан Михайло (Київська область)

3 місце – Євдокимов Денис (м. Київ)