Українці блискуче виступили на чемпіонаті світу з панкратіону

pan_2_newsНещодавно в угорському місті Кечкемет пройшов чемпіонат світу з панкратіону, участь в якому взяли 492 спортсмени із 37 країн світу. Команда збірної України також виступала на цих змаганнях і наші спортсмени здобули 41 нагороду різного ґатунку.

Так, чемпіонами світу 2014 року в різних розділах стали Олександр Доскальчук, Дмитро Баранов, Сергій Гузєв, Юрій Чижевський, Анна Беженар, Вікторія Синявіна, Юрій Черкалюк, Ельвіра Пославська, Вікторія Казакова, Світлана Скрипник, Олексій Олійник, Андрій Торчевський.

Срібними та бронзовими призерами були Олександр Крупенкін, Роман Адаменко, Олег Гуменюк, Андрій Філанович, Володимир Волинкін, Андрій Гриценко, Дмитро Неткачев, Денис Ніконець, Олександр Барабаш, Володимир Нанаєв та Назар Назаренко.

Про сам чемпіонат, його  результати та найближчі плани збірної ми запитали в головного тренера збірної України Сергія Чередніченка.    

«Чемпіонат було організовано та проведено на високому рівні, все пройшло згідно регламенту. Крім того, це був останній чемпіонат світу, що проводився під егідою FILA, теперpan_1_news ця організація має назву UWW. І дуже символічно, що збірна України на цих змаганнях виступила дуже достойно, посівши перше загальнокомандне місце у розділі Traditiona, друге у  Traditionb і третє у розділі Submission.

Всього наша збірна налічувала у своєму складі 25 спортсменів і 2 тренерів, суддівство від України забезпечував Петро Горюк. Всі спортсмени виступили вдало. Без медалей залишився лише один.

Більшість збірної складали спортсмени основного складу, які брали участь уже не в одному міжнародному змаганні. Але були і такі, що увійшли до збірної лише напередодні цього чемпіонату світу і, до слова, виступили дуже вдало. Так, Андрій Торчевський здобув золото та срібло, а Денис Ніконець та Олександр Барабаш по срібній нагороді – це чудовий дебют. Взагалі, я оцінюю виступ усієї команди на «відмінно».

pan_3_newsНайближчим часом у нас планується проведення кваліфікаційного старту – це буде чемпіонат України, який пройде 4-7 грудня в Сумах. Завдання такі: відбір до основного складу збірної та підготовка до чемпіонату Європи 2015, що відбудеться в квітні. Так що всі спортсмени зараз готуються до чемпіонату України. А ті, хто посів перші місця на чемпіонаті світу мають право пропустити ці змагання, щоб відновитись після світової першості».

{social}

{iarelatednews articleid=»1899,1897,1882″}