Українці посіли перше командне місце на ЧС з середньовічного бою

19 травня в історико-культурному туристичному комплексі «Київська Русь» завершився чемпіонат світу з середньовічного бою. Загалом у змаганнях взяли участь 450 спортсменів з 29 країн світу, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

За підсумками світової першості, командну перемогу здобула збірна України, віце-чемпіонами стали лицарі з Польщі, а бронзу виборола команда Ірландії.

Протягом чотирьох днів відбувались одиночні і групові бої, та навіть жіночі поєдинки з древковою зброєю, щитом та мечем, а також, довгим мечем. Щовечора гостей фестивалю розважали поза заліковими бугуртвми (масові поєдинки, найбільший з яких включав команди приблизно по 300 осіб).

Серед країн учасниць були представлені: Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Квебек, Китай, Люксембург, Мексика, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, США, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Швеція, Шотландія та інші.

У перервах між боями гості заходу мали можливість побачити кінні виступи, флеш-моби та майстер-класи з середньовічного танцю, взяти участь у численних розіграшашах. А ввечері глядачів дивували яскравими пострілами з требушету вогняними ядрами та фаєр-шоу.

Нагадаємо, що збірна України вперше взяла участь в Чемпіонаті, що проходив 2017 року в Данії, де в усіх категоріях, окрім дуельних завоювали золоті медалі та отримали найбільшу кількість очок в загальнокомандному заліку. У 2018 році українці посіли друге місце.

Прес-служба Спортивного комітету України