Українці тріумфували на Арнольд Класик Європа

У іспанській Севільї завершився чемпіонат світу з бодібілдингу та міжнародний турнір «Арнольд Класик Європа» . І українці виступили надзвичайно успішно.

Перші медалі для збірної команди України здобули представники дисципліни класик фізик. У ростовій категорії до 171 см бронзовим призером став Олександр Сіренко, у категорії до 175 см перемогу здобув сумчанин Юрій Зимогляд, а бронзовим призером став Олексій Павлов.

Срібним став виступ киянки Марії Маєвської, яка посіла друге місце серед жінок у бодіфітнесі у категорії до 158 см.

У категорії (+180 см) класик фізик серед чоловіків судді визнали найкращим харків’янина Станіслава Тарасова.

Повний комплект нагород серед жінок у бодіфітнесі у ростових категоріях до 168 см та понад 168 см вибороли спортсменки збірної України.
У ростовій категорії +168 см переможницею стала титулована Юлія Шикула, а Анастасія Воскресенська посіла третє місце. Друге місце у категорії до 168 см у активі Катерини Іщенко.
Відзначимо також, що у змаганнях жінок-майстрів +35 років у бодіфітнесі друге та третє місця у відкритій категорії вибороли Катерина Іщенко та Анастасія Воскресенська відповідно.

У менс фізик серед юніорів вдало виступив львів’янин Віталій Юсько, який здобув дві бронзи, а одесит Василь Попов посів шосте місце серед майстрів понад 45 років.
Представник сонячної Одещини Олександр Савченко у менс фізик серед чоловіків у категорії до 176 см посів друге місце. Також у менс фізик серед чоловіків, але у категорії до 170 см на п’ятому місці завершив свій виступ киянин Віталій Салата.

Дмитро Марченко вкотре довів, що він один з лідерів світового бодібілдингу, здобувши бронзову нагороду у ваговій категорії до 90 кг.

У менс фізик серед чоловіків здобуттям срібних нагород відзначились Євген Колесник у категорії до 179 см та Євгеній Нікітенко у категорії +182 см.

Олександр Сіренко та Марія Маєвська вибороли золото на іспанській сцені у змаганнях з бодібілдингу серед змішаних пар.

Легендарний український атлет Дмитро Горобець став чотириразовим чемпіоном світу серед професіоналів у менс фізик та здобув «золото» турніру «Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show».

Аліна Яман у іспанській Севільї змагалась у бодіфітнесі на Чемпіонаті світу серед професіоналів Elite Pro та турнірі «Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show», де стала володаркою срібних нагород. На професійному рівні це найкращий результат для Аліни, адже на аналогічних минулорічних змаганнях українка посіла треті місця.

Впевнену перемогу здобула черкащанка Марія Бурлака у бікіні серед майстрів. Спочатку Марія виборола «золото» у ростовій категорії до 164 см серед жінок-майстрів віком понад 35 років, а потім була неперевершеною у абсолютній категорії майстрів. Ще Марія стала найкращою у бікіні серед жінок у категорії до 160 см

Полтавка Марина Полапа виборола «срібло». Марина посіла друге місце у фіт-модель у категорії +168 см.

Дві спортсменки збірної України у фіналі змагань у бікіні серед жінок до 166 см змагались за нагороди турніру «Арнольд Класик Європа». Віолета Паламарчук стала володаркою бронзової медалі, а Катерина Стоянова завершила змагання на четвертому місці.

Здобуттям двох срібних ногород відзначились українські «класики» у категоріях до 171 см та до 175 см. Станіслав Візенгер з Житомира відзначився «сріблом» у класичному бодібілдингу серед чоловіків до 171 см, а харків’янин Олексій Павлов виборов нагороду аналогічного ґатунку у ростовій категорії до 175 см.

Першу міжнародну перемогу на дорослому рівні здобув Володимир Андреїшин, якого судді визнали переможцем турніру «Арнольд Класик Європа» у класичному бодібілдингу серед чоловіків у ростовій категорії +180 см.

Миколаївський атлет Юрій Гайдук додав у скарбничку збірної команди України срібну нагороду. Він посів друге місце у класичному бодібілдингу серед чоловіків у ростовій категорії до 180 см.

Вікторія Лисенко та Максим Шевелін здобули перемогу у змаганнях серед фіт-пар. До речі, в індивідуальних дисциплінах на європейському «Арнольді» Вікторія Лисенко ще стала третьою у бікіні, а Максим Шевелін – срібним призером у маскуляр фізик.