Українці вдало виступили на ЧС з підводного спорту!

На чемпіонаті світу з підводного спорту (плавання в ластах) серед юніорів українська збірна здобула 13 медалей (1 золота, 5 срібних та 7 бронзових).

Змагання відбувались в Шарм-Ель-Шейху та зібрали понад 300 учасників з 29 країн світу. Титул чемпіонки світу на дистанції 200 м в ластах завоювала Софія Гречко, яка також додала до свого активу і бронзову нагороду на стометрівці в ластах.

Два срібла та бронзу до медальної скарбнички збірної здобула ЄвгеніяТимошенко — 2 місце — 100 м та в біластах та 3 місце 200 м в біластах.

По дві бронзові нагороди мають Володимир Сущенко (400 м та 800 м в ластах) та Анастасія Ізюмова (1500 м та 800 м в ластах).

Маємо здобутки й командних змаганнях. Срібні нагороди до скарбнички збірної виборювали:

Естафета 4 х 200 м (дівчата) плавання в ластах команда у складі : Софія Данько, Вірсавія Березна, Анастасія Ізюмова , та Софія Гречко ;

Естафета 4 х 100 м (дівчата) плавання в ластах команда у складі :Софія Данько, Вірсавія Березна,Аксенія Тютюнник та Софія Гречко;

Змішана Естафета 4 х 2000 м плавання в ластахкоманда у складі :Дмитро Серебряков, Аксенія Тютюнник ,Анастасія Ізюмова та Володимир Сущенко .

В естафеті 4 х 200 м плавання в ластах сереж хлопців українці Сергій Воіщев, Дмитро Серебряков, Євгеній Паламарчукта Володимир Сущенко замкнули трійку лідерів.

Прес-служба Спортивного комітету України