Українці здобули подіуми на перегонах в Італії

Українці Олександр Бондарев та В’ячеслав Путятін здобувають подіум у «Трофеї Андреа Маргутті».

13-15 листопада на картодромі «7 Laghikart» в Італії відбулися одні з найпрестижніших світових перегонів «Trofeo Andrea Margutti».

Вже 31-й раз компанією Parma motosport проводиться цей загальновідомий європейський Кубок в пам’ять молодого пілота Андреа Маргутті. Велика кількість картингових чемпіонів закарбували своє ім’я в залі слави цієї події, що стало для них як черговою сходинкою їх спортивного шляху, так і трампліном до «Формули 1».

У категорії Х30 Junior 11-річний український пілот Олександр Бондарев стартувавши з 5-ї позиції, а у запеклій боротьбі зміг у фіналі піднятись на 2-у сходинку п’єдесталу пошани. Таким чином для Олександра продовжується серія надзвичайно вдалих виступів на міжнародній гоночній арені та подіумів у найвідоміших картингових європейських гонках. Нагадаємо, що Олександр в цьому сезоні виступає в новому більш потужному класі серед пілотів, які, як правило, на 2-3 роки старші за нього.

В найпотужнішому класі KZ-2 в змаганнях брали участь відразу два українці — В‘ячеслав Путятін та Микита Фурніка. У фінальній гонці та за результатами вік-енду В’ячеслав Путятін увійшов у топ-5 і також зайняв сходинку на п’єдесталі.