Українці здобули п’ять нагород на чемпіонаті та Кубку світу з Кемпо

У португальському у місті Калдаш Де Раїнха відбувся  чемпіонат та Кубку світу з Кемпо.

Близько двох тисяч спортсменів і шістдесяти двох країн боролися за першість у семи дисциплінах цього чемпіонату (ката, командна ката, самооборона, семи кемпо, фул кемпо, сабмішн кемпо, нокдаун кемпо). Україну представляли спортсмени Федерації Кемпо-Кенпо України.

Президент Федерації Кемпо-Кенпо України Ібрагімлі Тогрул виступав у трьох дисциплінах (фулл кемпо, сабмішн кемпо, нокдаун кемпо) у вазі 65 кг серед чоловіків.  У всіх трьох дисциплінах перемігши всіх суперників зайняв перше місце.

Спортсменка Гюлай Ібрагімлі та Фатех Ібрагімлі виступили у двох дисциплінах.  Гюлай Ібрагімлі з першого кола програвши португальській спортсменці у сабмішн кемпо, зайняла друге місце у дисципліні семи кемпо у вазі 55 кг серед спортсменок 16-17 років.  Фатех Ібрагімлі програвши в дисцпіліні фул кемпо у вазі 35 кг серед дітей 10 — 12 на Кубку Світу, у тій же вазі та в тій же віковій категорії зайняв третє місце в дисципліні сабмішн кемпо.

За підсумками змагань, Україна зайняла на чемпіонаті та Кубку світу 14 місце серед 62 країн, які брали участь у змаганнях.