Українець виборов подіум на престижних перегонах

Олександр Бондарев виборов подіум у чемпіонаті FIA karting Academy Trophy

Перегони FIA karting Academy Trophy проходили у три етапи, де молоді гонщики віком 12-14 років, по одному представнику від кожної країни, змагалися за звання найкращого. Усі були в рівних умовах, мали машини з однаковою комплектацією, тобто все залежало тільки від майстерності учасників.

На останньому етапі Олександр продемонстрував непогану кваліфікацію, отримавши 5-ту позицію у своїй групі та 9-ту в загальній (серед 44 учасників). У трьох Хітах українець стартував 5-м та кожен з них завершив з результатом на другій позиції. Чудові Хіти дали йому змогу стартувати в Фіналі 3-м.

Першу частину перегонів Олександр тримався у лідерах, потім його атакували, однак він впевнено продовжував боротися за подіум, а на передостанньому колі його розвернуло українець вибув з гонки. Суперника, який вдарив Олександра, дискваліфікували. За підсумками усіх трьох етапів наш 12-річний український пілот продемонстрував вражаючу роботу, посівши загальне 3 місце Подіум за титул на перегонах Світового рівня — це велика перемога для Олександра та нашої країни! Нагородження переможців Чемпіонату Academy Trophy відбудеться наприкінці року у Парижі на офіційній церемонії Міжнародної автомобільної федерації FIA разом з пілотами F1 та переможцями інших офіційних перегонів FIA