Українська пара виграла чемпіонат Європи

25 вересня у Києві відбувся чемпіонат Європи з танцювального спорту. За програмою “десять танців” перемогла пара, яка представляє Україну.

Українка Вероніка Мишко та американець Ерл Вільямсон танцюють у парі 3,5 роки і торік на чемпіонаті Європи в Данії вони стали віцечемпіонами.

Чемпіонат Європи у Києві зібрав рекордну за останні 10 років кількість учасників — 31 пару.

«Секрет нашого успіху — постійні тренування. У нашому спорті кожна маленька деталь має значення. Починаючи з костюма, гриму — і закінчуючи вдалим вибором тренера», — зазначив Ерл Вільямсон.

У категорії «Молодь» Україну представляли Максим Гончаров та Поліна Мірошниченко. Улюблений танець Максима — джайв, Поліни — пасадобль. Разом танцюють вже 13 років, із першого дня занять.

«Я вважаю, що у нас всі танці були хороші. Є певні моменти, з якими ми не впоралися. Ми їх покращуємо. Немає ніколи хорошого танцю. Є просто танець, який ми повинні танцювати від душі», — сказав Максим Гончаров.

За час карантину значно збільшився інтерес українців до танців, зазначає президент Всеукраїнської федерації танцювального спорту Андрій Поливка.

«Україна є єдиною країною в Європі, де після COVID-19 більше пар бере участь у змаганнях, ніж до пандемії. Якщо ми у 2019 році мали понад 1100 пар, цього року ми були дійсно приємно здивовані, що було понад 1200 учасників», — зазначив Андрій Поливка.