Українська збірна з футзалу завершила участь в елітному раунді європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020 нічиєю.

Матч Україна-Франція, який не приніс турнірних результатів жодній з учасників завершився з рахунком 2:2.

Українці почали тиснути на ворота суперника з перших миттєвостей. Зрештою, до зміни у рахунку це призвело на 7-ій хвилині. Журба після флангового проходу потужно пробив на воротах Харуна, не залишивши шансів останньому.Втім, за 3 хвилини французи зуміли реалізувати одну зі своїх нагод. Зварич невдало розіграв вільний удар на половині поля «жовто-синіх», і Мухудін після виходу віч-на-віч переграв Ципуна.Це надало впевненості команді П’єра Джекі. На 13-ій хвилині вона вперше вийшла вперед. Корсунсфолив проти Раміреза у штрафному майданчику, і постраждалий самотужки реалізував пенальті.

У середині другого тайму команда Олександра Косенка відновила паритет. Журба віддав з кутового на Разуванова, той прострілив на Педяша, і Олександр з двох спроб переграв Дюро, який змінив Харуна після перерви.

Однак, дотиснути суперника нашій збірній не вдалося. 2:2 – за додатковими показниками українці поступилися французам та посіли 4 місце у групі В елітного раунду європейської кваліфікації до чемпіонату світу-2020.

Голи: Мухудін (10), Рамірез (13 – з пен.) – Журба (7), Педяш (29)
Попередження: Корсун (13), Малишко (34)

Франція: ДжамельХарун (к) (Жовен Дуро, 21) – КевінРамірез, Нельсон Лутін, ЛандріН’Гала, СуельМухудін, СідБелхадж, Самба Кебе, Булає Ба, АздінАйгун, Самір Алла, Адама Деє

Україна: Кирило Ципун – Володимир Разуванов, Сергій Малишко, Сергій Журба, Олександр Педяш, Артем Фаренюк,  Дмитро Сорокін, Микола Микитюк, Олег Єрьомін, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Микола Білоцерківець, Михайло Зварич, Євген Іваняк (к).

Прес-служба Спортивного комітету України