У хорватському місті Вараждин відбувся Кубок Європи з кікбоксингу WAKO. У ньому взяли участь понад 1700 атлетів із 31 країни. До української збірної увійшли 32 спортсмени.
Загальний медальний доробок наших кікбоксерів — 14 золотих, 11 срібних та 11 бронзових нагород.
У командному заліку збірна України посіла 8 місце.
Вітаємо усіх наших чемпіонів та призерів!
