Українські рефері відпрацювали на міжнародному клубному турнірі з флорболу!

З 9 по 13 жовтня у місті Малацкі (Словаччина) проходив міжнародний клубний турнір з флорболу серед жіночих та чоловічих команд-чемпіонів своїх країн Euro Floorball Cup 2019. У змаганнях приймали участь клуби з Іспанії, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, Словаччини та Угорщини.

Разом з досвідченими колегами з Латвії, Чехії та Польщі на цьому турнірі працювала пара українських рефері — Володар Ілик та Артем Золотарь. За плечима наших суддів вже є декілька турнірів серед національних збірних, але цей турнір був для наших суддів першим, коли вони обслуговували матчі клубних команд такого рівня.

Під час турніру наша пара суддів продемонструвала високий рівень професіоналізму та була номінована обслуговувати фінальний матч серед жіночих команд.

Доречі, на міжнародному рівні Український флорбол представляють 2 пари суддів, які є дуже перспективними та мають чудові шанси працювати на світових змаганнях у найближчі роки.

Відзначимо, що одним із напрямків діяльності Спортивного комітету України, як раз і є підготовка суддів та тренерів, що реалізовується через фінансування тренінгів та семінарів з бюджету СКУ.

Прес-служба Спортивного комітету України