Українські спортсмени захищають свою Батьківщину, ризикуючи власним життям

DSC_reznikВчора ввечері на території Донецької області, під час виконання бойового завдання під мінометний обстріл терористів потрапила група працівників спецпідрозділу «Альфа». Серед офіцерів, котрі ризикуючи власним життям захищали і продовжують захищати незалежність та територіальну цілісність України був Резнік Андрій – співробітник спецпідрозділу «Альфа», член національної збірної України з панкратіону, чемпіон світу, чемпіон Європи, срібний призер Всесвітніх ігор з єдиноборств, багаторазовий чемпіон України.

Під час обстрілу Андрій отримав важкі поранення і наразі перебуває в реанімації однієї з лікарень на території області у критичному стані. Лікарі продовжують боротьбу за його життя.  Усі, хто може надати будь-яку допомогу в порятунку життя та подальшому відновленні стану здоров’я нашого героя, справжнього спортсмена, одного з найяскравіших представників збірної, який неодноразово захищав честь країни на спортивних майданчиках усього світу, а тепер довів, що честь мундиру та патріотизм – це не просто красиві слова,  можуть звертатися у секретаріат Федерації панкратіону України, за телефоном +(38) 067 758-80-43, або e-mail – fpu_@inbox.ru.

Також можна перерахувати гроші на банківську картку (ПриватБанк) особистого тренера Андрія: 4405 8823 1263 9234, Чередниченко Сергій Вікторович.

Сподіваємось, що Андрій зможе виграти непростий бій за своє життя, адже це зараз найголовніше! Слава нашим Героям!

{social}