Українка виборола «золото» чемпіонату світу з шашок

У Ризі (Латвія) завершився чемпіонат світу з шашок, на якому Україна виборола дві медалі.

Українська спортсменка Вікторія Мотричко виграла жіночий чемпіонат світу з шашок-100 у бліц-грі.

Одеситка стала найсильнішою і здобула вісім перемог в одинадцяти протистояннях, а в трьох поєдинках зіграла унічию. Українка набрала 19 очок. На два очки менше у Олени Чеснокової з Латвії, на три — у представниці Польщі Наталі Садовської.

Український шашкіст Артем Іванов виборов «бронзу» у змаганнях з бліц-гри у чоловіків, які відбулися 10 липня.

Крім того, від 3 до 9 липня відбувся також етап Кубка світу з класичним контролем часу з шашок-100. У чоловіків Артем Іванов взяв срібло, а у жінок до топ-3 увійшли Юлія Макаренкова («срібло») та Ольга Балтажи («бронза»).

У змаганнях не брали участі спортсмени з Росії та Білорусі через дискваліфікацію після воєнного вторгнення в Україну.