Українські каратисти здобули 17 нагород на другому етапі Юнацької Ліги!

Юні українські каратисти завоювали 17 медалей на другому етапі Karate1 Youth League, який відбувся з 16 по 19 травня в іспанському місті Ла-Корунья.

Українці вибороли: 4 золоті, 3 срібні та 10 бронзових медалей.

Нагороди для України здобули:

Золото:

– Шатохін Девід (U21, 84+ кг)

– Озоруба Назарій (юніори, -68 кг)

– Майстренко Ганна (U14, -42 кг)

– Попова Діана (U14, 52+ кг)

Срібло:

– Степанова Аріна (U14, -42 кг)

– Криловський Юрій (U14, -45 кг)

– Тарнавський Максим (U14, -50 кг)

Бронза:

– Сергаєва Валерія (U21, -50 кг)

– Яновський Давид (U21, -67 кг)

– Оврас Олег (U21, -75 кг)

– Крот Юлія (юніори, 66+ кг)

– Котенко Вероніка (кадети, -47 кг)

– Станков Сергій (кадети, -63 кг)

– Коляда Маргарита (U14, -42 кг)

– Шевченко Карина (U14, -47 кг)

– Мітін Дмитро (U14, -55 кг)

– Кононов Максим (U14, -50 кг)

У змаганнях взяли участь понад 3 тисячі атлетів у віці 12-20 років з 77 країн світу.

Наступний етап Юнацької Ліги запланований на 27-30 червня у хорватській Поречі.

Вітаємо юних український бійців з успішним виступом!