У німецькому місті Бранденбург-на-Гафелі відбувся AnikaSchulze Cup 2025 — міжнародний меморіальний турнір на честь сумоїстки Аніки Шульце.
Українець Микола Рудзінський здобув на цих змаганнях одразу дві медалі: «золото» у категорії OPEN та срібло у категорії 100 кг.
Вітаємо нашого чемпіона!
