Ukrainian Beach Games 2019. День 2.

Сьогодні Одеса стала епіцентром спортивних подій в Україні. На 14 станції Великого Фонтану Центр пляжних видів спорту приймав Ukrainian Beach Games 2019! Чорноморський пісок сьогодні став свідком крутих та захопливих змагань з восьми видів спорту одразу, серед яких пляжні версії волейболу, футболу, бадмінтону, гандболу та бейсболу, а також футволей, чирлідинг, та алтимат. Загалом участь у турнірі взяли близько 200 спортсменів. Характерною особливістю цьогорічного фестивалю стала участь іноземних команд, а саме Білорусі (пляжний волейбол), Молдови (пляжний бейсбол), Ізраїлю (пляжний футбол, футволей) та Азербайджану (пляжний волейбол, футволей).

Чемпіонський кубок UBG з пляжного бадмінтону дістався команді Наталії Лещенко/Володимира Фалька, а друге місце залишилось за командою Олександра Самсонюка/Катерини Коваленко. Титул чемпіонів UBG з пляжного футболу дістався «Глорії», яка з рахунком 2:1 за пенальті перемогла інтернаціональну збірну UBG.

Чемпіонат України з футволею, який, також, проходив в рамках Всеукраїнських пляжних ігор теж визначився із переможцями. Тут золото національної першості та кубок Всеукраїнських пляжних ігор рушив до Ізраїлю (команда Онрі Коен/Дін Фокс). Друге місце здобули українці Іван Гром/Дмитро Масальов. Бронзу вибороли Дмитро Шевчук/Олег Усиченко.

Одразу 18 команд з пляжного волейболу змагались за перемогу в турнірі Black Sea Cup Beach Volleyball. Тут золото здобула команда Ганни Чичельницької/Владислава Христова. Срібними призерами стали Ігор Венгировський/Ксенія Чекмарьова, а бронзовими – Катерина Коваленко/Олександр Акімін.

Пляжний гандбол, традиційно представлений  двома командами  Портовик 1 та Портовик 2, максимально розкрив красу свого спорту. Перемога залишилась за Портовик 2, але та далась не швидко. Лише в булітах з рахунком 10:4 Портовик 1 поступився своїм суперникам. Ultimate Beach Games був представлений двома командами Witches and Muggles  та Одеса Ultimate, де перемогу здобули останні.

Перша в історії спорту міжнародна зустріч двох збірних з пляжного бейсболу завершилась на користь України! Збірна Молдови поступилась нашим співвітчизникам з рахунком 2:0. Окреме місце на фестивалі Ukrainian Beach Games завжди займають змагання з чирлідингу. Запальні дівчата у яскравих костюмах розпалюють цікавість та підтримують тонус всього заходу! Перемогу з Beach Cheer Cup (доросла група) здобула команда Dancing Queens (Київ). Друге місце посіли дівчата з Lviv Sparks (Львів), а третє — Черогас (Одеса).

Дякуємо спортсменам та учасникам Ukrainian Beach Games 2019. Також, висловлюємо вдячність Одеській міській раді та партнерам ТМ «Рудь» за сприяння в організації заходу.