Ukrainian Beach Games 2019. День перший

Сьогодні в Одесі стартував найспортивніший фестиваль в Україні – Всеукраїнські пляжні ігри! На гарячому чорноморському піску відбулись відбіркові матчі з пляжного волейболу, футволею, а також розігрілись перед основною грою представники найсправедливішої гри – алтимат фрізбі.

Футволей встигли визначити півфіналістів групи А – ними стали команда з Ізраїлю Омрі Коен та Дін Фокс, а також Дмитро Шевчук та Гліб Усаченко. Переможці групи Б визначатимуться завтра зранку. А після 16.00 в рамках Big Sport Show ми дізнаємось хто забере кубок UBG з собою. Відзначимо, що загалом на турнір з футволею заявилось 10 команд, в тому числі і представники Ізраїлю та Азербайджану.

Пляжний волейбол створив чималий ажіотаж на фестивалі, адже вперше, мабуть, за вісім років турнір відбувся серед міксованих команд. Загалом на турнір заявились 18 команд з Одеси, Києва, Харкова, Луцька, Кривого Рогу, Чорноморську, а також з Білорусі (Мінськ) та Азербайджану (Баку). Про результати покищо говорити рано, адже завтра о 12.00 тільки стартують півфінали. О 14.00 заплановано матч за 3 місце, а після 16.00 в рамках Big Sport Show ми дізнаємось хто стане володарем кубку UBG. Варто також відзначити, що представництво пляжного волейболу на турнірі досить потужне, адже, як мінімум, третина гравців – майстри спорту, багато представників збірних. Рівень гравців, також, підтверджується тим, що більша половина матчів завершилась з рахунком 2:1.

Завтра учасників фестивалю чекає багато цікавого. Окрім фіналів з футволею та пляжного волейболу на присутніх чекатимуть змагання з чирлідингу, пляжного гандболу, пляжного бейсболу, пляжного бадиінтону, пляжного футболу та алтимату.

Долучайся до активного способу життя! Зустрінемось у Центрі пляжних видів спорту Одеси (14 станція Великого Фонтану).