Уряд підтримав заснування президентської стипендії для спортсменів з неолімпійських видів спорту

Виділення президентської стипендії для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів погодили у Кабінеті міністрів.

Президентську стипендію можуть отримати спортсмени зі складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту та їх тренери. Але спортсмену або тренеру може бути призначена не більш як одна стипендія.

Стипендії для спортсменів, залежно від їхніх спортивних досягнень, можуть бути від 12 прожиткових мінімумів (понад 25 тисяч гривень) до 6 прожиткових мінімумів (12 708 гривень). Стипендії для тренерів визначаються у розмірі від 6 до 3 прожиткових мінімумів.

Це рішення прокоментував президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк:

 «Урядом схвалено проєкт Указу Президента України «Про стипендії Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів»! Переконаний, що остаточне рішення, яке ми всі так довго чекали, стане справжнім подарунком до професійного свята»

Та Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт:

«Дякую за ініціативу Спортивному комітету України на чолі з Президентом комітету Іллею Шевляком.

Наше завдання, як Міністерства — підтримувати та стимулювати на нові звершення всю спортивну спільноту, яка прославляє Україну на весь світ! Олімпійці, неолімпійці, паралімпійці чи дефлімпійці — всі вони є чемпіонами в очах українців. А їх досягнення повинні бути оцінені сповна.»