Відбувся чемпіонат світу з джиу-джитсу. Маємо чемпіонів.

В місті Дубай (ОАЕ) завершився чемпіонат світу з джиу-джитсу серед дорослих та молоді. Участь у змаганнях взяли 1469 спортсменів з 69 країн. На рахунку збірної України 5 медалей, з яких 2 золота та 3 бронзи.

Сенсаційну перемогу світової першості серед дорослих здобув чемпіон Всесвітніх Ігор 2017 року у Вроцлаві Богдан Мочульський. Спортсмен виступає в категорії 62 кг (фартинг).

«Чемпіонат проходив в Абу Дабі. Було більше 50 країн учасників. Я провів 4 поєдинки. Перший бій був з суперником з Німеччини. Наступний з Росії. За вихід в фінал з представником Італії. Фінальний бій був з суперником з Франції» — розповів новоспечений чемпіон Богдан Мочульський.

Ще дві дорослі нагороди здобули Гончаренко Дарія (52 кг, файтинг) та Русецька Олександра (48 кг не-ваза). Обидві спортсменки вибороли бронзу. Відзначимо, що Гончаренко Дарія (52 кг, файтинг) знаходиться на межі зміни вікової категорії, тому змогла виступати і в дорослому і в молодіжному заліку. Зокрема, серед молоді Дарія виборола золото!

І друга молодіжна медаль належить Гребенко Ангеліні, яка посіла третю сходинку турнірної таблиці вагової категорії 57 кг (файтинг).

Вітаємо спортсменів з чудовими досягненнями!

Прес-служба Спортивного комітету України