Відбувся ЧС зі спортивного орієнтування серед ветеранів

Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування серед ветеранів відбувся Латвії. Загалом участь у змаганнях взяли 3700 спортсменів з усіх куточків світу, в т.ч. 45 українських шанувальників бігу с компасом та картою у віці від 35 до 85 років.

Вищу нагороду чемпіонату завоював керівник української делегації 70-річний майстер спорту СРСР і України Микола Божко, який на середній дистанції обійшов більш ніж триста конкурентів. Черкащанин переміг ще в одній дисципліні — спринті, але через суддівську помилку результати змагань анулювали і нагороди спортсменам не вручили. Команда України подала апеляцію на рішення організаторів, але на момент закінчення змагань відповіді на апеляцію не надійшло.

Ще одну медаль «бронзову» завоював на довгій дистанції у наймолодшій групі (спортсмени віком до 40-ка років), спортсмен з Дніпра Владислав Ласкаржевський, який ще рік тому виступав за основний склад національної збірної України.

П’яте місце серед жінок у групі спортсменок 50-55 років, зайняла тренер з Дніпра Олена Рудакова. Президент ФСОУ Тетяна Божко була шостою в групі Ж60, а в самій почесній групі — спортсменів не молодших 85-ти років, четвертий результат на довгій дистанції показала багаторазова призерка світової першості МС СРСР із Запоріжжя Лілія Пох.